Kilka słów o nas

Zarówno geneza, jak też cała filozofia naszej marki, której nadałyśmy imię Labiola, wywodzi się z naszej pasji i miłości do świadomego, naturalnego stylu życia. W świecie zdominowanym przez wielkie koncerny kosmetyczne i farmaceutyczne, trudno o dostęp do wysokiej jakości, bezpiecznych dla zdrowia produktów do pielęgnacji urody. Zwykle trzeba zadać sobie trochę trudu, aby do nich dotrzeć. Nie każdy ma w sobie tyle determinacji, aby iść pod prąd i szukać na własną rękę alternatywy dla funkcjonowania w tym wygodnym, ładnie opakowanym, lecz niestety niezwykle niekorzystnym dla naszego zdrowia systemie.

Choć droga do życia w harmonii i równowadze z naturą została nieco zapomniana, na szczęście coraz więcej osób chce ponownie nią podążać. My natomiast krok po kroku wydeptujemy ją na nowo i chcemy czynić przyjemną, fascynującą oraz inspirującą. Wszystko po to, aby promować ideę powrotu do natury, stanowiącą naszym zdaniem nieocenione antidotum na życie w oparach toksycznego świata. Labiola, to dużo więcej niż sklep z naturalnymi i organicznymi produktami, to styl życia i stan umysłu, ale także prosty i przyjazny sposób na pozyskiwanie wiedzy z zakresu naturalnego i ekologicznego stylu życia.

Naszą misją jest inspirowanie do dokonywania świadomych wyborów, odpowiedzialnego i mądrego dbania o naturalne piękno – tak zewnętrzne, jak również wewnętrzne, dzielenie się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. Głęboko wierzymy, że tak niewielka z pozoru zmiana nawyków związanych wyborem kosmetyków do pielęgnacji ciała, może znacznie przyczynić się do poprawy stanu naszego zdrowia i samopoczucia. Wiele współcześnie występujących problemów z ogólnym stanem zdrowia, alergiami oraz kondycją skóry, związanych jest z faktem, iż większość kosmetyków dostępnych na rynku zawiera w swoim składzie szereg substancji drażniących i niebezpiecznych dla zdrowia.

Dlatego właśnie powstaje Labiola. Chcemy dawać alternatywę, uzbrajać w wiedzę (za pomocą bloga o tej samej nazwie, uzupełniającego działanie sklepu) oraz inspirować do dokonywania zdrowych, świadomych wyborów.

Zapraszamy serdecznie do świata Labioli!

Labiola head